Η Ζέτα Μακρυπούλιααπολαμβάνει ακόμα το ταξίδι της στη Ζανζιβάρη.
Η γνωστή ηθοποιός και παρουσιάστρια ξέκλεψε μερικές στιγμές κατά τη διάρκεια των εορτών, για να επισκεφτεί τον συγκεκριμένο προορισμό.
Η ίδια άλλωστε, έχει εκφράσει πολλές φορές την αγάπη της για τη φύση κι όπως ανέφερε σε πρόσφατη ανάρτησή της στο Instagram, στο μέρος αυτό είχε την ευκαιρία να συνδεθεί ξανά μαζί της.
Φυσικά, φροντίζει να μοιράζεται με το κοινό της εικόνες από το ταξίδι της. Στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram δημοσιεύει στιγμές από την καθημερινότητά της εκεί.
Κλείσιμο
Στις φωτογραφίες που ανάρτησε αυτή τη φορά, η Ζέτα Μακρυπούλια πόζαρε στις εντυπωσιακές παραλίες της Ζανζιβάρης.
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της έγραψε: «Τελικά δεν είναι κακό να επιτρέπουμε λίγη ανεμελιά στον εαυτό μας!😉».
Ο κόσμος εκεί έξω είναι υπέροχος και η «φυσικά μοναδική» Amita, μας παροτρύνει να τον απολαύσουμε και να ζήσουμε αληθινά, σε αρμονία με τη φύση και με όσα εκείνη προσφέρει.
Κατασκοπικά θρίλερ, true stories, δράματα και ρομαντικές ιστορίες φέρνει αυτόν τον Ιούλιο το Vodafone TV στις οθόνες μας, επιλέγοντας τα καλύτερα από τους καλύτερους