Αυτοψία: Η εκπομπή παρουσιάζει την «διαβολοβδομάδα» των Ο.Υ.Κ
Την Πέμπτη στις 00:15, στον Alpha
Η «Αυτοψία» παρουσιάζει την «διαβολοβδομάδα» των Ο.Υ.Κ. Για πρώτη φορά, τηλεοπτική κάμερα καταγράφει την πιο πολυσυζητημένη διαδικασία εκπαίδευσης στον ελληνικό στρατό.
Ο Αντώνης Σρόιτερ ακολούθησε για μία ολόκληρη εβδομάδα μια από τις καλύτερες ομάδες ειδικών δυνάμεων στον κόσμο, αυτή των Υποβρύχιων Καταστροφών, και με τον φακό της εκπομπής κατέγραψε όλη την διαδικασία και τις δοκιμασίες που περνούν για έξι μερόνυχτα, χωρίς ύπνο, με ελάχιστο φαγητό και βρεγμένα ρούχα, μέσα στο κρύο.
Ο.Υ.Κάδες μιλούν αποκλειστικά στην «Αυτοψία» για την δύναμη της θέλησης και τα ανθρώπινα όρια, τα οποία μπορούν και να ξεπεραστούν.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town