Με αφορμή την είδηση ότι είναι ζευγάρι με την Ελένη Βουλγαράκη, το προφίλ της ραδιοφωνικού παραγωγού στο Instagram έχει γεμίσει με σχόλια φιλάθλων της ομάδας.
Η Ελένη Βουλγαράκη πρόσφατα ανέβασε ένα βίντεο στο Instagram, στο οποίο διαφημίζει ένα προϊόν για μπούκλες στα μαλλιά. Το βίντεό της γέμισε με σχόλια φιλάθλων του Παναθηναϊκού, που της επιτίθενται λες και φταίει εκείνη για την απουσία του ποδοσφαιριστή από τραυματισμό.
Η ίδια φαίνεται πως αγνοεί τα περισσότερα σχόλια, απάντησε όμως σε ένα, που έγραφε: «Κόψε τα αστειάκια και κοίτα να ηρεμήσεις με τον Φωτάρα, δεν είναι για χόρταση». Του απάντησε: «Πιστεύεις θα πάρω την άδειά σου;».
Δείτε το στιγμιότυπο
Άλλοι της έγραψαν: «Εμείς είμαστε χωρίς επιθετικό και εσύ φτιάχνεις μπούκλες», «Κανε κάτι να παίξει τη Τετάρτη», «με αυτόν τον ρυθμό θα χ.. στις θλάσεις» δείχνοντας ότι η κατάσταση στο Διαδίκτυο είναι πολλές φορές ανεξέλεγκτη και στοχοποιούνται άνθρωποι.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.