Μετά από 14 Gala, 31 δοκιμασίες και περισσότερα από 900 διαφορετικά looks έφτασε η ώρα για τον μεγάλο τελικό του My Style Rocks.
Ο Στέλιος Κουδουνάρης, ο Δημήτρης Σκουλός και η Σοφία Χατζηπαντελή θα βαθμολογήσουν για τελευταία φορά τα looks των διαγωνιζόμενων, όμως το τηλεοπτικό κοινό θα πάρει την τελική απόφαση.
Δείτε το τρέιλερ
Η Αμάντα Μανωλάκου, η Απολλεών, η Διονυσία Κούκιου, η Μιμή Μακρή και η Μορτασία είναι οι πέντε φιναλίστ που κατάφεραν να κάνουν τη διαφορά με τις εμφανίσεις τους και σήμερα στις 16:15 στον ΣΚΑΪ θα διεκδικήσουν τον τίτλο της «Βασίλισσας του στυλ» αλλά και το μεγάλο έπαθλο αξίας 30.000 ευρώ.
Κλείσιμο
Ο βαθμολογικός πίνακας μηδενίζεται και οι διαγωνιζόμενες θα κριθούν αποκλειστικά από τις σημερινές τους εμφανίσεις στην πασαρέλα του My Style Rocks. Ο τελικός χωρίζεται σε τρία μέρη.
Η Απολλεών
Στο πρώτο μέρος οι fashionistas θα παρουσιάσουν εκ νέου μία από τις δοκιμασίες που έχουμε ήδη δει αλλά με διαφορετικό concept και η διαγωνιζόμενη με τη χαμηλότερη βαθμολογία θα αποχωρήσει.
Η Αμάντα Μανωλάκου
Η Μορτασία
Στο δεύτερο μέρος οι φιναλίστ επιλέγουν ένα από τα Gala που παρουσιάστηκαν και το ξαναφέρνουν με νέο outfit και νέο concept. Από αυτή την εμφάνιση θα κριθεί και η δεύτερη αποχώρηση του τελικού.
Η Μιμή Μακρή
Η Διονυσία Κουκίου
Οι τρεις φιναλίστ θα κάνουν την τελευταία τους εμφάνιση με το outfit που επιλέγουν ως αυτό που τις εκφράζει απόλυτα. Σε αυτό το σημείο θα ανοίξουν και οι τηλεφωνικές γραμμές για την ψηφοφορία του τηλεοπτικού κοινού καθώς οι τηλεθεατές του MY STYLE ROCKS θα αποφασίσουν ποια θα κερδίσει τον τίτλο της «Βασίλισσας του στυλ».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.