Ναταλία Γερμανού: Τα έβλεπα χαμογελώντας, είπε για τις αντιδράσεις που δέχτηκε στο περιστατικό με τον Νταλάρα
«Επειδή είδα κάτι δαχτυλάκια που σηκώθηκαν, ότι αν "δεν θες να είσαι υποκρίτρια, κοίτα να αλλάξεις την εκπομπή σου κι εσύ", η εκπομπή είναι ήδη άλλη» τόνισε
Συγκεκριμένα, η παρουσιάστρια είχε δώσει το δίκιο στον τραγουδιστή για το ξέσπασμα του ως προς τους δημοσιογράφους, ενώ η εκπομπή της ήταν μία από αυτές που είχαν στείλει κάμερα για να πάρουν δήλωση. Αυτό θεωρήθηκε από ορισμένους παρουσιαστές και άτομα του χώρου της τηλεόρασης υποκριτικό και συζητήθηκε αρκετά τις μέρες που ακολούθησαν του περιστατικού.
Το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου μέσα από την εκπομπή της «Καλύτερα Δε Γίνεται», η Ναταλία Γερμανού τοποθετήθηκε ως προς το θέμα.
Συγκεκριμένα, ανέφερε: «Τα έβλεπα χαμογελώντας και έχω μάθει μετά από τόσα χρόνια στο κουρμπέτι έχω μάθει να τα παρακολουθώ με ήπιο τόνο και συγκαταβατικό χαμόγελο. Δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Πραγματικά δεν θέλω να το ανοίξω και πολύ γιατί εγώ ανήκω στη μενεγάκειο σχολή -αν μπορώ να χρησιμοποιήσω αυτήν τη λέξη- η Ελένη πάντα κρατούσε μία στάση του δεν απαντώ. Το θεωρώ πιο σωστό».
Κλείσιμο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cyvg290zbiip)
Η παρουσιάστρια πρόσθεσε: «Έβλεπα συναδέλφους που έλεγαν ότι η Ναταλία θα απαντήσει το Σάββατο. Δεν θα απαντήσει η Ναταλία το Σάββατο ούτε και την Κυριακή. Σέβομαι όλες τις απόψεις συναδέλφων, δημοσιογράφων, παρουσιαστών, παρουσιαστριών και τα ακούω με σεβασμό. Φιλτράρω, αλλά λογοδοτώ μόνο στον κόσμο που όλα αυτά τα χρόνια με παρακολουθεί και με βλέπει και μου ασκεί κριτική και στο κανάλι το οποίο με πληρώνει, κάπου αλλού όχι θέλω να πιστεύω».
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cyvg3vmcza2x)
Τέλος, ανέφερε: «Επειδή είδα κάτι δαχτυλάκια που σηκώθηκαν, ότι αν "δεν θες να είσαι υποκρίτρια, κοίτα να αλλάζεις την εκπομπή σου κι εσύ", η εκπομπή είναι ήδη άλλη. Ήταν ανέκαθεν μία άλλη εκπομπή. Έχω την αίσθηση και εγώ και οι συνεργάτες μου και ο Σπύρος Ραφαήλ Κεραμίδας ότι κάνουμε μία άλλη εκπομπή και δεν χρειάζεται πολλές αλλαγές. Είναι ούτως ή άλλως διαφορετική. Θα το κλείσω εδώ και πολύ ασχοληθήκαμε μαζί μου. Δεν ήμουν εγώ το θέμα, αλλά ο Γιώργος Νταλάρας».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town