Νέα ομάδα σέξι φωτογραφιών ανήρτησε η Μαρία Κορινθίου η οποία κρατάει «ζεστούς» τους χιλιάδες followers της ένα 24ωρο πριν την γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου.
Αυτή τη φορά η ηθοποιός στις φωτογραφίες της αποθεώνει τις καλτσοδέτες αναφερόμενη στη «δύναμή» τους στην φωτογράφιση που έκανε για λογαριασμό εταιρείας εσωρούχων.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town