Η Χριστίνα Κολέτσα ρωτήθηκε σε συνέντευξή της για τις αισθητικές επεμβάσεις που έχει κάνει, αλλά και την παρεξήγηση που είχε δημιουργηθεί ανάμεσα στην ίδια και τον διάσημο τραγουδιστή, Λένι Κράβιτζ, όταν εκείνος βρέθηκε ως θαμώνας στο νυχτερινό κέντρο που εμφανιζόταν, πριν πολλά χρόνια.
Η τραγουδίστρια, είπε αρχικά στο «MEGA Καλημέρα» ότι: «Είχα τσαντιστεί με τον Λένι Κράβιτς όταν είχε έρθει στα μπουζούκια , γιατί μου πέταξε λουλούδια στο μάτι. Τον έβρισα».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cz4lo7df3vht)
Για το αν έχει απιστήσει σε σχέση της, είπε: «Ίσως μια φορά να το έκανα» και στη συνέχεια αποκάλυψε τι της έχει προσφέρει η ψυχοθεραπεία.
«Κάνω πάρα πολλά χρόνια ψυχανάλυση και με έχει βοηθήσει πολύ, με έχει ωριμάσει» ανέφερε.
Τέλος, για τις αισθητικές επεμβάσεις που έχει κάνει, η Χριστίνα Κολέτσα είπε: «Έχω κάνει μπότοξ και υαλουρονικό, αλλά δεν μου αρέσουν οι υπερβολές. Δε θα κάνω κάποια ακραία αισθητική επέμβαση για να είμαι αρεστή στους άλλους».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!