Η παρουσιάστρια βρίσκεται στην Μπολόνια με την παρέα της και μοιράστηκε με τους 714.000 ακολούθους της στο Instagram, μερικά στιγμιότυπα από το ταξίδι της και δεν παρέλειψε να στείλει τις ευχές της στους ερωτευμένους.
Στις εικόνες που ανέβασε, η Ζέτα Μακρυπούλια ποζάρει στην κάμερα με ένα πράσινο μακρύ παλτό, μαύρα γυαλιά ηλίου και μια μαύρη τσάντα περασμένη χιαστί από τον ένα της ώμο.
Στη λεζάντα της ανάρτησής της, έγραψε: «Από Μπολόνια είπα φέτος να ευχηθώ Χρόνια πολλά στους ερωτευμένους! Καλημέρα!!».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town