MasterChef: Ο Μπάμπης, η Τάνια Παλ και ο Γιάννης καλούνται απόψε να υπερασπιστούν τη θέση τους στον διαγωνισμό
Θα έχουν μια τελευταία ευκαιρία, που πρέπει να την εκμεταλλευτούν στον μέγιστο βαθμό, αν δεν θέλουν να βρεθούν στη Δοκιμασία Αποχώρησης
Στο χθεσινό επεισόδιο του MasterChefο Ηλίας Παναγιώτου ήταν αυτός, από την ηττημένη στην Ομαδική Δοκιμασία μπορντό μπριγάδα, που κέρδισε την ασυλία. Ο Γιάννης Κούρτογλου, μετά και την ψηφοφορία, αναδείχθηκε ως ο τρίτος υποψήφιος προς αποχώρηση, για αυτή την εβδομάδα.
Ο Μπάμπης Ανωγειαννάκης και η Τάνια Παλ από την γκρι μπριγάδα και ο Γιάννης Κούρτογλου από την μπορντό, καλούνται απόψε να υπερασπιστούν τη θέση τους στον διαγωνισμό. Θα έχουν μια τελευταία ευκαιρία, που πρέπει να την εκμεταλλευτούν στον μέγιστο βαθμό, αν δεν θέλουν να βρεθούν στη Δοκιμασία Αποχώρησης και να αντιγράψουν το πιάτο, που θα φέρει η καλεσμένη chef Κωνσταντίνα Κασπαρίδου.
Δείτε το τρέιλερ:
Ποιος από τους τρεις δεν θα επιστρέψει το βράδυ στο σπίτι του MasterChef 2024 και θα αποχωρήσει οριστικά από τον διαγωνισμό;
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town