Ο ηθοποιός, που έγινε ευρύτερα γνωστός από τη σειρά «Οι Στάβλοι της Εριέττας Ζαΐμη», ήταν καλεσμένος στο «2night Show» και ο Γρηγόρης Αρναούτογλου, είπε στην αρχή της συνέντευξης: «Θέλω να αφιερώσουμε τη σημερινή εκπομπή στη Βέτα Μπετίνη. Η Βέτα μας ενώνει, για μένα ήταν μια γυναίκα που μιλούσα πολύ μαζί της και είχαμε μια σχέση αγαπησιάρικη. Εσύ είσαι παντρεμένος με την κόρη της αν και ξέρω ότι, όταν τα έφτιαξες με την κόρη της, δεν σου μιλούσε για έναν μήνα».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-czbcmrbplc8p)
Ο Δημήτρης Χαβρές είπε για την πεθερά του: «Για έναν μήνα δεν μου μιλούσε. Πήγαινα στο σπίτι, τρώγαμε και… ούτε να γυρίσει να με κοιτάξει. Σήμερα είμαστε μαζί με την Λιάνα σχεδόν 18 χρόνια και έχουμε την κόρη μας, την Ελισάβετ που είναι 14 χρόνων».
Για τη γνωριμία τους, ο ηθοποιός περιέγραψε: «Έπαιζα στους "Στάβλους" και εκεί γνώρισα τη Βέτα. Είναι μια ιστορία που έτσι λίγο έχει βγει από τα παραμύθια γιατί, όπως ξέρεις πολύ καλά, είναι μια αγκαλιά, ένας άνθρωπος που σε βάζει κάτω από τη φτερούγα της. Όταν συναντήθηκα εγώ με τη Βέτα, με έσερνε παντού, γούσταρε πολύ που την πήγαινα με τη μηχανή, ανέβαινε επάνω στην Άφρικα και την πηγαινοέφερνα στα γυρίσματα. Ένας άνθρωπος ο οποίος μου χάραξε τη ζωή».
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-czbcmjquyfo1)
Κλείσιμο
Στην πορεία, ο Δημήτρης Χαβρές τόνισε ότι η συνάδελφός του, τον είχε στηρίξει στις δύσκολες στιγμές που ζούσε.
«Περάσαμε περιόδους που ήταν πραγματικά πολύ δύσκολες αλλά, όταν γυρνούσε και σου έλεγε “μην ανησυχείς αγόρι μου, εγώ είμαι εδώ”, με αυτό το ύφος, το ένιωθες μέσα στο πετσί σου αυτό το πράγμα. Κάποια στιγμή λοιπόν, ήμουν άνεργος εκείνη τη σεζόν στο θέατρο και έκανα μια άλλη άσχετη δουλειά, με παίρνει τηλέφωνο και μου λέει “έχω ανοίξει ένα μαγαζί στη Νέα Σμύρνη, έλα να με βρεις» ανέφερε για τη Βέτα Μπετίνη.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.