Η 37χρονη ηθοποιός πήρε βραβείο για την εξαιρετική ερμηνεία γυναίκας ηθοποιού σε πρωταγωνιστικό ρόλο για το «Killers Of The Flower Moon», στην εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στο Λος Άντζελες.
Η Στόουν που ήταν υποψήφια στην ίδια κατηγορία για το «Poor Things», μόλις διαβάστηκε το όνομα της Γκλάντστοουν, όχι μόνο δεν λυπήθηκε που δεν κέρδισε, αλλά ήταν πάρα πολύ χαρούμενη, πανηγυρίζοντας τη νίκη της συναδέλφου της.
Στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, η Έμα Στόουν έλαβε πολλά θετικά σχόλια για τη συγκεκριμένη αντίδραση με έναν σχολιάζει: «Λατρεύω την αντίδραση της Στόουν, είναι γνήσια» κι έναν ακόμη να προσθέτει: «Μου θυμίζει την αντίδρασή της στη νίκη της Ολίβια Κόλμαν για το Όσκαρ, είναι τόσο υποστηρικτική».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town