Μετά το συγκλονιστικό σύνολο Τιερί Μιγκλέρ που φόρεσε στο κόκκινο χαλί της παγκόσμιας πρεμιέρας της ταινίας στο Λονδίνο, η διάσημη ηθοποιός τράβηξε ξανά όλα τα βλέμματα πάνω της.
Με τη βοήθεια του κορυφαίου στυλίστα Λο Ρόουτς εντυπωσίασε με ένα λευκό μάξι φόρεμα Stephane Rolland με τολμηρά κοψίματα και μακριά μανίκια.
Στο κάτω μέρος της δημιουργίας οι χρυσές ανάγλυφες λεπτομέρειες που υπήρχαν πρόσθεταν έξτρα λάμψη στο σύνολο.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.