Μπορεί το πένθος να ένωσε την Άντζελα Δημητρίου και την Όλγα Κιουρτσάκη, οι οποίες πήγαν στο μνημόσυνο για τη μητέρα της τραγουδίστριας, την Πέμπτη 29 Φεβρουαρίου, αλλά μάλλον δεν είχε καλή κατάληξη.
Μητέρα και κόρη πήγαν μαζί στο κοιμητήριο της Ηλιούπολης αλλά έφυγαν χώρια. Βίντεο του «Πρωινό Σουσού» δείχνει πλάνα από το μνημόσυνο, με μια ένταση πιθανότατα, ανάμεσα στις δυο τους.
Από το βίντεο, ακούγεται μια φωνή να λέει με ένταση «τι λες; Σου απάντησε, έχω μηνύματα από δημοσιογράφους». Μετά την προβολή του βίντεο, η Ελένη Τσολάκη είπε ότι η φωνή αυτή είναι μάλλον της Όλγας Κιουρτσάκη.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-czhgsavunnqp)
Δεν έχει γίνει ξεκάθαρο, αν ο τσακωμός έγινε μεταξύ των δυο τους, ωστόσο, το κλιπ δείχνει την κόρη της τραγουδίστριας να αποχωρεί μόνη της και με γρήγορο περπάτημα από το κοιμητήριο.
Η τραγουδίστρια πήγε στο μνημόσυνο, συνοδευόμενη από την κόρη της, Όλγα Κιουρτσάκη, όπως και στην κηδεία, παρά την πρόσφατη μεγάλη ρήξη ανάμεσά τους.
Δείτε το βίντεο του «Πρωινό Σουσού»
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-czhg1bf1glu1)
Κλείσιμο
Σύμφωνα με ρεπορτάζ της εκπομπής «Πρωινό Σουσού» μητέρα και κόρη έφτασαν μαζί στο κοιμητήριο, κρατώντας η μία το χέρι της άλλης, ενώ ο γαμπρός της Άντζελας Δημητρίου, Φώτης Λώσης απουσίαζε, όπως και στην κηδεία.
Στην εκπομπή αναφέρθηκε ότι είναι επιθυμία της Άντζελας Δημητρίου να μην βρίσκεται εκεί ο γαμπρός της.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.