Κλειώ Δενάρδου και Γιώργος Θεοδοσιάδης συναντιούνται ξανά στη σκηνή - Δείτε το βίντεο
Απόψε στις 22:10 στο «Σπίτι με το MEGA»
Η Κλειώ Δενάρδου και ο Γιώργος Θεοδοσιάδης συναντιούνται ξανά στη σκηνή του «Σπίτι με το MEGA».
Απόψε στις 22:10, το «Σπίτι με το MEGA» κάνει μία αναδρομή στη χρυσή δεκαετία του '60 και μας προσκαλεί σε ένα ξεχωριστό αφιέρωμα με εκλεκτούς καλεσμένους, διαχρονικά τραγούδια, νοσταλγία και συγκίνηση.
Στη σκηνή ανεβαίνει και η Κλειώ Δενάρδου, η σπουδαία κυρία του ελληνικού πενταγράμμου που διέγραψε λαμπρή καριέρα στη δεκαετία του '60.
Κλείσιμο
Η Κερκυραία τραγουδίστρια, με την κρυστάλλινη φωνή, συμμετείχε σε ελληνικά και διεθνή φεστιβάλ κερδίζοντας πολλά βραβεία.
Δίπλα της, σε μία συγκινητική στιγμή της βραδιάς, θα βρεθεί ο σημαντικός συνθέτης και μαέστρος Γιώργος Θεοδοσιάδης, διευθύνοντας την ορχήστρα, με τον οποίο μάλιστα συμμετείχαν μαζί πριν από εξήντα ολόκληρα χρόνια στο Φεστιβάλ Θεσσαλονίκης.
Η Κλειώ Δενάρδου ερμηνεύει το τραγούδι «Σαν μια βροχή». Τη μουσική υπογράφει ο Γιώργος Θεοδοσιάδης και τους στίχους η Ρέττη Ζαλοκώστα.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.