Σε βραδινή έξοδο συνάντησαν οι τηλεοπτικές κάμερες την Εύη Βατίδου, η οποία έκανε δηλώσεις για την προσωπική της ζωή, καθώς και για το ποιο είναι για εκείνη το ιδανικό πρώτο ραντεβού.
Χαρακτηριστικά, είπε: «Ερωτευμένη δεν είμαι. Είμαι σε φάση, αφασία. Αν ερχόταν κάποιος και μου έλεγε, τώρα που πλησιάζει η Τσικνοπέμπτη να πάμε για κοψίδια, δεν θα έπεφτε στο στοιχείο μου. Καμία σχέση».
Δείτε το βίντεο που προβλήθηκε στο «Happy Day»
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-czkr9o67v0q9)
Κλείσιμο
Συγχρόνως, πρόσθεσε: «Το ιδανικό πρώτο ραντεβού σίγουρα δεν θα ήθελα να είναι στα μπουζούκια. Δεν θα ήθελα σε εστιατόριο, γιατί δε μπορώ να τρώω και να μιλάω και να γνωρίζομαι. Το ιδανικό ραντεβού για εμένα θα ήταν ένα χαλαρό ποτό με θέα τη θάλασσα».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.