Ο Γιάννης Πουλόπουλος περιέγραψε στον τηλεοπτικό αέρα, τη μέρα που πήγε με τον σύντροφό του στο σούπερ μάρκετ και μπέρδεψε τη ληστεία που γινόταν, με κυνήγι θησαυρού.
Την Τρίτη 5 Μαρτίου, ο ρεπόρτερ είπε στο «Super Κατερίνα» ότι: «Είμαι από αυτούς που πηγαίνουν στο σούπερ μάρκετ, παίρνω μέρος στον τροχό της τύχης για να κερδίσω δωροεπιταγές, δεν κερδίζω ποτέ, στεναχωριέμαι, τα σπάω, φεύγω».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-czlqjiorzt9l)
Στη συνέχεια, ο Γιάννης Πουλόπουλος ανέφερε: «Έχω πάει σε σούπερ μάρκετ στην Κάτω Κηφισιά, όπου εγώ ψάχνω κάτι προϊόντα για να κερδίσω ένα καρότσι σούπερ μάρκετ και ακούω "τρέξτε όλοι στο βάθος" και λέω στον σύντροφό μου "τρέξε έχει κυνήγι θησαυρού, προφανώς κάτι θα κερδίσουμε" και τρέχω κι έχει γίνει ληστεία έχουν μπει με καλάσνικοφ και μπήκα μέσα στο ψυγείο. Κι αφού μπήκα στο ψυγείο, πήρα και τηλέφωνο και είπα να στείλουν κάμερα γιατί γίνεται ληστεία».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town