Η ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Fay's Time» κι εξήγησε πώς νιώθει που την αποκαλούν «το κορίτσι του Σωτήρη Τσαφούλια».
«Βγαίνει πάντα ένας τίτλος. Οι τίτλοι για μένα είναι πολύ δύσκολοι, γιατί μπορεί να έχω πει άλλα πράγματα, μπορεί να έχω κάνει άλλα και κυριαρχεί ένας τίτλος μόνο», είπε αρχικά.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-czlrnw8hovb5)
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, δήλωσε για τον σκηνοθέτη: «Έχω μιλήσει για τον Σωτήρη κι εγώ νιώθω ότι εξελίσσομαι μαζί του, είναι ο άνθρωπός μου, τον αγαπώ, είμαστε οικογένεια πια, έχουμε ένα σπίτι όπως όλοι. Δεν είσαι με έναν άνθρωπο έτσι, κάτι σε δένει».
Τέλος, για τις δημόσιες δηλώσεις που έχει κάνει για τον σύντροφό της, ανέφερε: «Είναι αναπόσπαστο κομμάτι μου και φυσικά, θα μιλήσω για τον Σωτήρη και τη ζωή μας, όσο μπορώ και θέλω. Κάποια στιγμή όμως, γίνεται λίγο περίεργο όλο αυτό. Είναι περίεργο να βλέπεις "το κορίτσι του Σωτήρη Τσαφούλια". Είναι κάπως σαν να μην έχεις πια προσωπικότητα, είσαι απλά το "κορίτσι"».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.