Σπίτι με το MEGA: Καλεσμένος απόψε στην εκπομπή ο Νίκος Μακρόπουλος
Ο λαϊκός τραγουδιστής θα ερμηνεύσει μερικές από τις μεγαλύτερες επιτυχίες του
Μια ξεχωριστή βραδιά με κέφι και μεγάλες επιτυχίες έρχεται στο «Σπίτι με το MEGA». Απόψε στις 22:10 η Ρούλα Κορομηλά και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης υποδέχονται τον Νίκο Μακρόπουλο.
Ο σπουδαίος λαϊκός τραγουδιστής, με τους πολλούς πιστούς θαυμαστές, θα μας ξεσηκώσει με τα τραγούδια του μέχρι τις πρωινές ώρες.
Ο Νίκος Μακρόπουλος, με την καθαρή και στιβαρή φωνή του και τη μοναδική του σκηνική παρουσία, ανεβάζει τη διάθεση στα ύψη και ερμηνεύει τα τραγούδια που τον καθιέρωσαν : «Που και που», «Τα έχω όλα», «Κάνε χιλιοστά τα χιλιόμετρα», «Μπορεί», «Κατάσταση εκτάκτου ανάγκης», «Πού είσαι», «Έχω έρωτα μαζί σου», κ.ά.
Δείτε το τρέιλερ:
Κλείσιμο
Δίπλα του θα βρεθούν αγαπημένοι του φίλοι: η Χριστίνα Μαραγκόζη, η Λένα Παπαδοπούλου και ο συνθέτης Χρήστος Παπαδόπουλος. Στη βραδιά συμμετέχει ο ταλαντούχος Βασίλης Δήμας. Special guest ο μουσικοσυνθέτης και στιχουργός, Αλέκος Χρυσοβέργης, που έχει υπογράψει πολλές από τις επιτυχίες τού τραγουδιστή.
Η συγκίνηση δεν θα μπορούσε να λείπει και από αυτό το «Σπίτι με το MEGA». Ο Νίκος Μακρόπουλος αναπολεί τη συνεργασία του με τον Βασίλη Καρρά και ερμηνεύει το «Λάθος καρδιά γυρεύω», το τελευταίο τραγούδι που του έγραψε ο αείμνηστος καλλιτέχνης.
Εκλεκτοί καλεσμένοι της δημοσιογραφίας, της υποκριτικής και του αθλητισμού γίνονται μέρος αυτής της μεγάλης παρέας: Στέλλα Γκαντώνα, Σωτήρης Ξενάκης, Αλέξανδρος Μαρτίδης, Αθανασία Ακρίβου, Μαρία Αστερίου, Ηλιάνα Κουλαρμάνη, Μάρα Δαρμουσλή, Δημοσθένης Καρμοίρης, Άννα Μπεζάν, Γιάννης Δρυμωνάκος κ.ά.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.