H Μαρία Μενούνος μοιράστηκε μία νέα φωτογραφία με την κόρη της την Τετάρτη 20 Μαρτίου, στον λογαριασμό της στο Ιnstagram.
Η διάσημη τηλεπερσόνα δημοσιεύει συχνά στιγμιότυπα από την καθημερινότητα με την κορούλα της, Αθηνά.
Στη νέα ανάρτηση η Μαρία Μενούνος πόζαρε στον κήπο καθισμένη στο γκαζόν, στον ηλιόλουστο καιρό, παίζοντας με τη μικρή της. Στη λεζάντα έγραψε: «Παίζοντας στον ήλιο με την αγάπη μου και πήρε τη μύτη μου! Υπάρχει κάτι καλύτερο από αυτό;».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.