Ενθουσιασμένη ήταν η Σταματίνα Τσιμτσιλή το πρωί της Παρασκευής στον αέρα του «Happy Day», καθώς εμφανίστηκε με κασκόλ με τα χρώματα της γαλανόλευκης και άρχισε να τραγουδά συνθήματα, περιγράφοντας την εμπειρία της από το προηγούμενο βράδυ.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d00270kiezdt)
Κλείσιμο
Αρχικά, είπε: «Ελλάς ολέ, ολέ! Δεν σταματώ να τραγουδώ ποτέ, οε, οε! Θέλω να σας πω, τέτοια εμπειρία χθες στο γήπεδο… Είμαι πάρα πολύ τυχερή που πήγα, γιατί στην αρχή με άγχωνε πάρα πολύ το ότι ξεκινάει ο αγώνας 21:45. Είμαι γνωστό γουράκι πια και θέλω να σας πω μια ιστορία».
Και συνέχισε: «Πάμε χθες και ήμασταν εκεί στις κερκίδες με το team του Alpha και βάζουμε το 1ο γκολ στα πρώτα λεπτά, και λέω - με μάρτυρες 10 άτομα τώρα αυτό που σας λέω - "πέντε γκολ θα βάλουμε σήμερα", με κοιτάνε μου λένε "εντάξει, συγκεντρώσου, 5 γκολ ζητάς πολλά"., Αρχίζουν μπαίνουν τα γκολ, να λέω "τρέλανέ μας, Ελλάδαρα". Εντωμεταξύ καθόμασταν δίπλα με την κερκίδα του Καζακστάν».
Η Σταματίνα Τσιμτσιλή πρόσθεσε: «Ήμασταν στο 4-0 και μου λένε οι άνθρωποι εκεί "εντάξει, Σταματίνα, κοντά έπεσες". Και βάζουμε και το 5ο. Ελλάς, ολέ!».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town