Ο Νίκος Ρικουνάκης έδωσε την πρώτη του συνέντευξη μετά την αποχώρησή του από το Survivor και έκανε μερικές αποκαλύψεις για τους παίκτες που βρίσκονται αυτή τη στιγμή, στο ριάλιτι επιβίωσης.
Η κάμερα του «Γεια σου» συνάντησε τον πρώην παίκτη ο οποίος αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, σε διάφορα ειδύλλια που έχουν αναπτυχθεί στη μπλε και την κόκκινη ομάδα. Ο Νίκος Ρικουνάκης ισχυρίστηκε, ότι η Σταυρούλα Χρυσαειδή φλερτάρει έντονα τον Γιάννη Περπατάρη αλλά δεν υπάρχει το ίδιο ενδιαφέρον από τη μεριά του.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-d01yf9l3m6uh)
Αρχικά, μίλησε για το φλερτ του ίδιου προς τη Χρύσα, λέγοντας: «Ντάξει δεν ερωτεύτηκα ρε παιδιά, αλλά ήθελα να γίνει κάτι. Ναι μου άρεσε, μου έκανε το κλικ. Κάναμε κάτι γνωριμίες, αλλά μέχρι εκεί». Για το αν υπάρχει κάποιο ειδύλλιο ανάμεσα στη Χρύσα και τον Φάνη, ο ίδιος είπε ότι δεν είναι κάτι που αποκλείει.
Στην πορεία, αποκάλυψε για τη Σταυρούλα και τον Γιάννη: «Η Σταυρούλα έχει καψουρευτεί τον Γιάννη, ο Γιάννης δεν την πολυθέλει, αλλά εκείνη του κολλάει. Δεν έχει πάει στο σοβαρό. Απλά έχει καψουρευτεί τον Γιάννη και τον κυνηγάει από πίσω, πώς το λένε, σαν ουρά του».
Σε άλλο σημείο, ο Νίκος Ριγκουνάκης είπε: «Ο πιο αντιπαθητικός στο παιχνίδι είναι ο Σταμάτης».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.