Ο ηθοποιός που θα τον αντικαταστήσει, είναι ο Αντώνης Λουδάρος ο οποίος πήγε καλεσμένος στο «Πάμε Δανάη» την Τρίτη 2 Απριλίου και το αποκάλυψε.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-d09i72n101r5)
Ο ηθοποιός είπε στο πλατό της εκπομπής, ότι ξεκινάει από αύριο, Τετάρτη 3 Απριλίου τις εμφανίσεις του στο θέατρο. Αφού το αποκάλυψε η Δανάη Μπάρκα, ο Αντώνης Λουδάρος είπε: «Με μεγάλη χαρά, ενσυναίσθηση και αγάπη γι' αυτό το πράγμα, για τους ανθρώπους που είναι εκεί».
Όταν ρωτήθηκε για το πώς μπορεί τόσο άμεσα να αντικαταστήσει τον Χρήστο Χατζηπαναγιώτη, ο ηθοποιός απάντησε: «Υπήρξε υλικό, το μονοπάτι του Χρήστου που πάνω σε αυτό βασίστηκα γιατί το έβλεπα σαν θεραπεία. Τρεις φορές την ημέρα έβλεπα την παράσταση και διάβαζα πολύ. Και όταν έχεις θετική διάθεση και αγάπη, κατάλαβα α εγώ κάτι πολύ σημαντικό με αυτό. Όταν είπα αμέσως το "ναι" κατάλαβα γιατί το είπα, γιατί είμαστε μια οικογένεια και στηρίζει ο ένας τον άλλο. Και εφόσον μπορούσα ν α το κάνω θα ήταν αδιανόητο για μένα "α πώς θα προλάβω; Θα προλάβω!».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town