Ένταση σημειώθηκε ανάμεσα στον Χριστόφορο και τον Φάνη στο χθεσινό επεισόδιο του «Survivor».
Οι δύο παίκτες έφτασαν κοντά στο να πιαστούν στα χέρια αμέσως μετά το flag race, όταν ο πρώτος απευθύνθηκε στον δεύτερο χρησιμοποιώντας τον χαρακτηρισμό «βλακάκο».
Εμφανώς οργισμένος ο Φάνης είπε απευθυνόμενος στον παίκτη της Κόκκινης Ομάδας: «Σε έχω προσβάλει ποτέ; Βλακάκο δεν θα τολμήσεις να με ξαναπείς ποτέ! Ό,τι κι αν έχει γίνει δεν έχεις κανένα δικαίωμα να με αποκαλείς βλακάκο».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d09wi4ee3be9)
Κλείσιμο
Ενώ, ο Χριστόφορος απάντησε από την πλευρά του: «Μου στέλνεις φιλάκια λες και είμαι η γκόμενά σου. Αφού είσαι βλακάκος. Βλακάκος είσαι».
Αργότερα, όταν χωρίστηκαν οι δύο παίκτες και πήγαν πίσω στις ομάδες τους, ο Φάνης σχολίασε στους συμπαίκτες του: «Γκρίνιαζε για τον πόντο και του λέω: "Φιλάκια". Και μου λέει: "Άκουσε να δεις, βλακάκο". Δεν θα πέσω στην παγίδα του, δεν τον προκάλεσα καν, δεν του είπα τίποτα. Ίσα-ίσα ήμουν ήρεμος. Στην τελική δεν έχω να αποδείξω τίποτα στο Survivor, ούτε πνευματικά ούτε αγωνιστικά».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.