Λάκης Γαβαλάς στη Νατάσα στο My Style Rocks: Αν έβαζες τακουνάκι θα έβαζες και... γκολάκι
Ξέρεις εγώ μιλάω ποδοσφαιρικά, γιατί είμαι λάτρης του ποδοσφαίρου, αληθινός άντρας, σχολίασε ο κριτής
Στο σημερινό επεισόδιο του «My Style Rocks» η Νατάσα βρέθηκε μπροστά στους κριτές για την αξιολόγηση της εμφάνισής της. Όμως, στον Λάκη Γαβαλά δεν φάνηκε να αρέσει ιδιαίτερα το look.
Ακολουθεί ο διάλογος:
Κατερίνα Καραβάτου: «Τι τραγουδούσες;»
Λάκης Γαβαλάς: «Θεοδωρίδου»
Καραβάτου: «Ποιο;»
Κλείσιμο
Γαβαλάς: «Το "Δέκα παρά"»
Νατάσα: «"Έντεκα παρά"»
Γαβαλάς: «Α, "Έντεκα παρά"; Είδες που το ξέρεις. Να ντυθείς καλά δεν ξέρεις! Το "Έντεκα παρά" το ήξερες πολύ καλά. Το δικό σου το ξέρεις; Για λέγε. Για πες λίγο, πες λίγο από το δικό σου τραγούδι»
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d0baghtawqox)
Νατάσα: «Το δικό μου;»
Γαβαλάς: «Πάμε, ένα, δυο,τρία»
Η παίκτρια, έπειτα από την προτροπή του κριτή, τραγούδησε το κομμάτι.
Γαβαλάς: «Καλα είσαι φανταστική. Τι θα έβαζες λοιπόν σε αυτό τον δίσκο σου, σε αυτό το CD σου, τι ρούχο;»
Νατάσα: «Ίσως έβαζα τακουνάκι, αλλά μπορεί να έπαιζα και σε παρόμοιο στυλ»
Γαβαλάς: «Αν έβαζες τακουνάκι θα έβαζες και... γκολάκι. Ξέρεις εγώ μιλάω ποδοσφαιρικά, γιατί είμαι λάτρης του ποδοσφαίρου. Αληθινός άντρας βαρύς»
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.