Ο Γιώργος Καραγιάννηςέφυγε από τη ζωή προ ημερών, σε ηλικία 95 ετών, ενώ πλήθος κόσμου συγκεντρώθηκε στον Ιερό Ναό της Αγίας Μαρίνας στην Εκάλη για να τον αποχαιρετήσουν.
Συγγενείς, φίλοι και συνεργάτες βρέθηκαν στο σημείο για να πουν το δικό τους αντίο στον παραγωγό κινηματογραφικών ταινιών και τηλεοπτικών προγραμμάτων, αλλά και ιδρυτή των ΚΑΠΑ Studios.
O ίδιος ανέδειξε πολλούς καλλιτέχνες τόσο της παλιότερης, όσο και της σύγχρονης εποχής, δίνοντάς τους τη δυνατότητα να παρουσιάσουν το ταλέντο τους.
Κλείσιμο
Στην εξόδιο ακολουθία μάλιστα, πολλοί από αυτούς έδωσαν το παρών. Φυσικά, κι άλλοι καλλιτέχνες που έχουν συνεργαστεί μαζί του βρέθηκαν εκεί για να τιμήσουν τη μνήμη του.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town