Ο Κωνσταντίνος Αργυρός μοιράστηκε με τους 1 εκατομμύριο ακολούθους του στο Instagram, ένα στιγμιότυπο από την παιδική του ηλικία.
Ο δίσκος του έγινε ο πρώτος diamond δίσκος στην Ελλάδα και στη δημοσίευση που έκανε το βράδυ της Τρίτης 16 Απριλίου, ο Κωνσταντίνος Αργυρός έγραψε αρχικά: «Ο 7 χρονών εαυτός μου δεν θα μπορούσε ποτέ να πιστέψει πως ο 37 χρονών εαυτός μου σήμερα θα κατακτούσε το πρώτο διαμαντένιο άλμπουμ στην Ελλάδα».
Στο τέλος ευχαρίστησε τους φαν του για τη στήριξή τους και δεσμεύτηκε απέναντί τους για μια diamond καλοκαιρινή περιοδεία. Πιο αναλυτικά, κατέληξε στην ανάρτησή του, γράφοντας: «Και αυτό το καταφέραμε μαζί!!🇬🇷 Σας υπόσχομαι ένα αξέχαστο DIAMOND TOUR αυτό το καλοκαίρι».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town