Η Τάιρα Μπανκςκαι η Χάιντι Κλουμ είναι όχι μόνο φίλες αλλά και δύο από τα μεγαλύτερα σούπερ μόντελ που ξεκίνησαν την καριέρα τους τη δεκαετία του 1990 και πρωτοστάτησαν στις πασαρέλες της «Victoria's Secret».
Κατά τη διάρκεια του Σαββατοκύριακου, οι δύο γυναίκες επανενώθηκαν δημόσια και εμφανίστηκαν μαζί στη σκηνή του Λας Βέγκας στη συναυλία της Μαράια Κάρεϊ.
Μάλιστα, η Κλουμ και η Μπανκς παρακολούθησαν δύο από τις συναυλίες της ποπ-σταρ, πρώτα την Παρασκευή και μετά ξανά το βράδυ του Σαββάτου.
Μετά τη δεύτερη συναυλία, η Μπανκς μοιράστηκε μια φωτογραφία όπου είναι αγκαλιά πλάι-πλάι με τη φίλη της και έγραψε: «Χάιντι... Πολύτιμος "άγγελος" μου για πάντα».
Κλείσιμο
Σε βίντεο που ανέβασε η Κλουμ στο Ιnstagram τα δύο μοντέλα περπάτησαν στη σκηνή της συναυλίας καθώς κρατιόντουσαν χέρι-χέρι.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town