Η Έλενα Τσαγκρινού μίλησε για τη φετινή Eurovision, αλλά και τη συμμετοχή της ίδιας στον διαγωνισμό το 2021, με το «El Diablo».
Η τραγουδίστρια μίλησε στην εκπομπή «Πρωινό ΣουΣού» και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων, στην εμπειρία της.
«Ισχύουν πολλά από αυτά που λέγονται για τη Eurovision, εγώ το έχω ζήσει. Δεν μπορώ να σας περιγράψω πόσες πρόβες κάναμε τότε, ακόμα και για το ρούχο, για να βγει αυτό το αποτέλεσμα», είπε χαρακτηριστικά.
Αναφορικά με τη Μαρίνα Σάττι και το «Ζάρι», με το οποίο θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα, δήλωσε: «Η Μαρίνα Σάττι έχει την απόλυτη στήριξή μας. Εμένα ίσως να μην είναι τόσο του γούστου μου το ρούχο της, ίσως ήθελα κάτι πιο επίσημο, αλλά κατανοώ και σέβομαι την προσωπικότητα του κάθε καλλιτέχνη».
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-d13984exzskx)
Κλείσιμο
Όσο για τα πλάνα στη σκηνή του διαγωνισμού, σχολίασε: «Είχαμε κι εμείς τότε τα ίδια πλάνα με την steady cam με τη Μαρίνα Σάττι και είναι όντως δύσκολο. Μου αρέσει και η Silia με την Κύπρο και εύχομαι να τα πάει εξαιρετικά».
Τέλος, ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος θέλησε να κάνει το δικό του σχόλιο για τη συμμετοχή της Έλενας Τσαγκρινού στη Eurovision.
«Ο λόγος που η Έλενα δεν τα πήγε όπως της άξιζε, επειδή η ίδια ήταν εξαιρετική, είναι διότι το τραγούδι της ήταν μέτριο. 16η δεν βγαίνεις, όταν είσαι εξαιρετική», είπε, με την τραγουδίστρια να απαντά: «Είχα πολύ υψηλές προσδοκίες εκείνη τη βραδιά. Πιστεύαμε ότι μπορούσαμε να είμαστε και στην τριάδα, ήμασταν όλοι πολύ δεμένοι σαν ομάδα».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.