Στο Αγκίστρι βρέθηκε η Κατερίνα Παπουτσάκη με τα παιδιά της, Μάξιμο και Κίμωνα, για να περάσουν το Πάσχα.
Η ηθοποιός εκμεταλλεύτηκε το διάλειμμα από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις για να περάσει χρόνο με την οικογένειά της. Μάλιστα, μοιράστηκε φωτογραφίες από την απόδρασή τους με τους διαδικτυακούς της φίλους.
Σε δημοσίευση που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Κατερίνα Παπουτσάκη ανέβασε στιγμιότυπα με τα παιδιά της, αλλά και την ίδια στην παραλία.
Στη λεζάντα της ανάρτησής της, έγραψε: «Περάσατε όμορφα? Χρόνια πολλά!!! Αγκιστράκι».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town