Η Λένα Ζευγαρά έδωσε συνέντευξη και μίλησε για το επάγγελμά της, τη φιλία μεταξύ γυναικών, αλλά και το φλερτ.
Η τραγουδίστρια βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «The 2night Show» κι αρχικά, δήλωσε: «Το τελευταίο διάστημα περνάω τέλεια μόνο με τη δουλειά μου».
Στη συνέχεια, πρόσθεσε: «Έχω πολλή δουλειά, είμαι επικεντρωμένη στον στόχο μου. Είμαι τελειομανής, θέλω να παίρνω 10 σε όλα, όχι 9μιση. Έτσι ήμουν και στο σχολείο, έβγαλα 18.500 μόρια κι έκλαιγα».
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-d1f2nd52blrd)
Κλείσιμο
Όπως είπε, ήταν πάντοτε αυστηρή με τον εαυτό της κι έτσι, συνεχίζει μέχρι σήμερα. «Είμαι πολύ αυστηρή με τον εαυτό μου. Για να κάνεις πρωταθλητισμό, πρέπει να είσαι αυστηρός με τον εαυτό σου. Υπάρχουν φορές που νιώθω καταβεβλημένη, αλλά κρατάει για λίγο», εξήγησε.
Όσο για τη φιλία μεταξύ γυναικών, είπε: «Αν πάρεις μια φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών καταλαβαίνεις ότι δεν υπάρχει φιλία μεταξύ των γυναικών. Έχουμε πιο έντονο το αίσθημα της ζήλιας».
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-d1f2o0eenctt)
Τέλος, αναφέρθηκε στο φλερτ. Όπως είπε, πλέον είναι κάτι που την κάνει να νιώθει αμήχανα. «Με φλερτάρουν. Έχει χαλάσει το φλερτ, ντρέπομαι να με φλερτάρουν, δεν μπορώ να το δεχτώ εύκολα, λείπει το φλερτ το αγνό», δήλωσε κλείνοντας.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!