Η γνωστή ηθοποιός, καθώς είναι ιδιαίτερα ενεργή στα social media, μοιράστηκε δύο φωτογραφίες από την ημέρα εκείνη, με το κοινό της.
Στην πρώτη φωτογραφία, ο Στάθης Ψάλτης φαίνεται να περνάει τη βέρα στο δάχτυλο της Καίτης Φίνου.
Στη δεύτερη, το ζευγάρι ποζάρει μαζί με μέλη της οικογένειάς του. Η ηθοποιός ανάρτησε τη φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της, η ηθοποιός έγραψε: «1986 Ιανουάριος. O πιο "επίσημος" αρραβώνας μου με τον Ψάλτη. Με την μαμά του, τον αδελφό του, τον πατριό μου, τις αδελφές μου, Μαίρη και Γιάννα και η μαμά μου, που την κατεβάσαμε με δυσκολία, γιατί ήταν μετά από χημειοθεραπεία και λίγους μήνες πριν μας αφήσει... 2024 Μάιος... Μόνο εγώ υπάρχω... Άγνωσται αι βουλαί του Κυρίου».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.