Τη χαρμόσυνη είδηση έκανε γνωστή μέσω ανακοίνωσης η Π.Α.Ε. Ατρόμητος Αθηνών, το βράδυ της Πέμπτης.
Με μία φωτογραφία του Γιώργου Τζαβέλλα έστειλε τις ευχές της στο ζευγάρι, γράφοντας: «Γιώργο, μόνο χαμόγελα όπως σε αυτή τη φωτογραφία! Όλη η οικογένεια του Ατρόμητου εκφράζει τις πιο θερμές της ευχές στον Γιώργο Τζαβέλλα και στη σύντροφό του που από σήμερα έγιναν γονείς ενός υγιέστατου κοριτσιού! Να σας ζήσει!».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town