Με μία εξόρμηση στη θάλασσα υποδέχτηκε το καλοκαίρι η Ζέτα Μακρυπούλια.
Η ηθοποιός μοιράστηκε με το κοινό της μερικά στιγμιότυπα από την επίσκεψή της στην παραλία.
Στην ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, αποκάλυψε πως βρισκόταν στην Κύθνο.
Η ηθοποιός στις φωτογραφίες φαίνεται να κάνει ηλιοθεραπεία, ξαπλωμένη στην άμμο, ενώ σε άλλες ποζάρει όρθια με το μαγιό της.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της, έγραψε: «Είναι αυτό που πας να βγεις από τη θάλασσα και λες άντε μια ακόμη βουτιά κι ακόμα μια και πάει λέγοντας… Ειδικά όταν είσαι στα νερά της Κύθνου! Μια ολόκληρη μέρα στη θάλασσα λοιπόν! Καλο μήνα! Καλό καλοκαίρι! Καλές βουτιές! Καλά ταξίδια! Όλα καλά να πάνε!🍉🏊🏻♀️☀️».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.