Τα γυρίσματα του Maestroστους Παξούς συνεχίζονται και η Κλέλια Ανδριολάτου απολαμβάνει το καλοκαίρι της στο νησί.
Η ηθοποιός της διάσημης σειράς του Χριστόφορου Παπακαλιάτη φροντίζει να εκμεταλλεύεται τον χρόνο της στο νησί, για να απολαύσει το όμορφο τοπίο, αλλά και τις βουτιές της στη θάλασσα.
Μάλιστα, μοιράζεται συχνά υλικό από την καθημερινότητά της με το κοινό της στα social media.
Αυτή τη φορά, ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια σειρά από φωτογραφίες, στις οποίες ποζάρει πάνω σε ένα σκάφος με ένα κόκκινο μπικίνι.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της έγραψε: «Καλημέρα».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.