Ο Μανώλης Κλωνάρης προχώρησε σε μια αποκάλυψη για την βιογραφική ταινία, που ετοιμάζεται για τον Στέλιο Καζαντζίδη.
Ο ηθοποιός και παίκτης του «J2US» μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» κι ανέφερε πως πέρασε και ο ίδιος από κάστινγκ για τον πρωταγωνιστικό ρόλο.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-d1q94u82z3ap)
«Μια χαρά είναι ο Χρήστος Μάστορας στον ρόλο του Στέλιου Καζαντζίδη. Το έχει κάνει ο Μάκης Γαζής το κάστινγκ, που τον ξέρω. Είναι ένας πολύ έξυπνος άνθρωπος», είπε χαρακτηριστικά.
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, πρόσθεσε: «Για να τον διαλέξει, σημαίνει ότι θα δούμε πολύ ωραία πράγματα. Με άκουσε, αλλά δεν με πήρε. Μάκη, γιατί δεν με πήρες; Ναι όντως, πέρασα από το κάστινγκ».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town