Η Μαρία Κορινθίου ταξίδεψε στην Αμερική και συγκεκριμένα στην Καλιφόρνια, από όπου και ανέβασε μια σειρά από φωτογραφίες της στα social media.
Το πρωί του Σαββάτου 8 Ιουνίου, η ηθοποιός δημοσίευσε στιγμιότυπα από τη βόλτα που έκανε στην παραλία Μανχάταν.
Φορώντας ένα κοντό μαύρο μπλουζάκι και μακριά επίσης μαύρη παντελόνα, φωτογραφήθηκε χαμογελαστή να απολαμβάνει το τοπίο, όπως και ένα γλυκό, χωρίς να κρύβει τον ενθουσιασμό της. Στη λεζάντα του post που έκανε, γράφει πως είναι «τόσο χαρούμενη».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town