Στο βίντεο, το ζευγάρι χορεύει με το πλήθος στην αρένα και τραγουδά το Scientist μαζί με τον Κρις Μάρτιν, ενώ ο παρουσιαστής σε κάποια στιγμή, αγκαλιάζει τη σύζυγό του και της δίνει ένα φιλί. Η Χριστίνα Μπόμπα ανάρτησε το βίντεο στο TikTok της και έγραψε με κεφαλαία γράμματα «πιστέψτε στην αγάπη», ένα από τα μότο του βρετανικού συγκροτήματος.
Στο Instagram της από την άλλη, μοιράστηκε μερικά στιγμιότυπα από τη συναυλία και δείχνει το λευκό μπλουζάκι της, που γράφει το όνομα του συγκροτήματος, όπως και τον Σάκη Τανιμανίδη να απολαμβάνει το live. «Μοναδική εμπειρία» έγραψε στη λεζάντα.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town