Το μοντέλο έκανε μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram το βράδυ της Δευτέρας 10 Ιουνίου, για να τιμήσει το σημαντικό ορόσημο: τα 7 χρόνια γάμου. Στις 10 Ιουνίου του 2017 η Δούκισσα Νομικού και ο Δημήτρης Θεοδωρίδης ενώθηκαν με τα δεσμά του γάμου, ο οποίος πραγματοποιήθηκε στη Μύκονο. Το ζευγάρι έχει έναν γιο και μια κόρη.
Η Δούκισσα Νομικού δημοσίευσε μια φωτογραφία μιας τούρτας σε κόκκινο χρώμα η οποία είχε ένα ημερολόγιο του Ιουνίου επάνω με κυκλωμένο τον αριθμό δέκα. «7 χρόνια παντρεμένοι. Στα 100 μωρό μου», έγραφε η τούρτα.
Η ίδια συνόδευσε την ανάρτησή της με την εξής λεζάντα: «Χρόνια μας πολλά μωρό μου! 7 χρόνια η γυναίκα σου, 10 χρόνια το κορίτσι σου. Μέχρι να γίνω γιαγιάκα θέλω να μου κρατάς το χέρι».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town