Η Δέσποινα Βανδή ξεκίνησε περιοδεία για τα 30 χρόνια της καριέρας της στο τραγούδι.
Η γνωστή τραγουδίστρια βρέθηκε αρχικά στα Ιωάννινα, το βράδυ της Παρασκευής 14 Ιουνίου. Μαζί της στη σκηνή ανέβηκε και ο Mente Fuerte με τον οποίο η Δέσποινα Βανδή συνεργάστηκε πρόσφατα για το κομμάτι «Πανσέληνος».
Κατά τη διάρκεια της ερμηνείας τους, η Δέσποινα Βανδή φώναξε σε ένα σημείο: «Μαρία» εννοώντας τη Μαρία Σολωμού με την οποία ο Mente Fuerte είναι στενός φίλος, με τα δημοσιεύματα κατά καιρούς να τους θέλουν ζευγάρι.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town