Ο πρίγκιπας της Ουαλίας παρακολούθησε τη συναυλία της τραγουδίστριας στο Λονδίνο και πιο συγκεκριμένα, στο Wembley με τον πρίγκιπα Τζορτζ και την πριγκίπισσα Σάρλοτ.
Μάλιστα, η βασιλική οικογένεια φωτογραφήθηκε με την τραγουδίστρια και τον σύντροφό της, στα backstage.
Η Τέιλορ Σουίφτ δημοσίευσε το στιγμιότυπο στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και με την ανάρτηση αυτή, ευχήθηκε στον πρίγκιπα Ουίλιαμ για τα γενέθλιά του, που είναι σήμερα.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα της ανάρτησής της έγραψε: «Χρόνια πολλά! Τα σόου του Λονδίνου ξεκίνησαν υπέροχα 🇬 🇧🇺🇸🤝».
Σε ένα βίντεο που κάνει τον γύρο του TikTok, ο πρίγκιπας Ουίλιαμ φαίνεται να χορεύει στον ρυθμό του «Shake it Off» στις κερκίδες του Wembley, με το κλιπ να γίνεται viral, ξεπερνώντας σε τρεις μόλις ώρες τα 85.000 likes.
Ντυμένος απλά, με ένα πουκάμισο, σακάκι και παντελόνι, ο πρίγκιπας Ουίλιαμ φαίνεται να διασκεδάζει με την ψυχή του, αδιαφορώντας για το πλήθος γύρω του.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town