Η 20χρονη επισκέφθηκε τη χώρα, καθώς ο πατέρα της, Ντέμης Νικολαΐδης, με αφορμή την συμπλήρωση 20 ετών από την κατάκτηση του τροπαίου από την Ελλάδα, διατελεί σχολιαστής των ματς μαζί με τον Άγγελο Χαριστέα.
Η Μελίνα Νικολαΐδη βρέθηκε στο πλευρό του παλαίμαχου ποδοσφαιριστή πατέρα της και παρακολούθησαν τον αγώνα ανάμεσα στην Ελβετία και την Ιταλία. Στον λογαρισμό της στο Instagram ανέβασε φωτογραφίες η Μελίνα Νικολαΐδη, όπως επίσης και ο πατέρας της.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town