Η Ελίζαμπεθ Ελέτσι σχολίασε την αντίδραση του Λάμπρου Κωνσταντάρα, όταν διαφώνησε με συνεργάτες του για βίντεο που την περιελάμβανε και προβλήθηκε στο «Fay's Time».
«Λίγη ντροπή, ρε παιδιά, λίγη ντροπή. Μου βάζετε στο ίδιο βίντεο την Καριοφυλλιά Καραμπέτη και μετά μου πετάτε αυτό. Ε όχι, ρε παιδιά, είπαμε. Έχουμε δει multi και multi… αυτό δεν ήταν multi» είπε ο δημοσιογράφος.
Με δηλώσεις της στο «Breakfast@star» η Ελίζαμπεθ Ελέτσι απάντησε ότι νιώθει πως την έχει προσβάλει και ενημέρωσε τον Λάμπρο Κωνσταντάρα ότι όχι μόνο γνωρίζει την Καριοφυλλιά Καραμπέτη, αλλά έχουν συνεργαστεί σε σειρά.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d2ev7h2ssx5l)
Κλείσιμο
«Δεν μπορώ να καταλάβω τι τον ενόχλησε σε μένα. Τι νομίζει; Ότι τα βίντεο διαχωρίζονται σε έντεχνα και lifestyle; Εμένα, πραγματικά, δεν με πείραξε καθόλου, αλλά θεωρώ ότι είναι σαν να δείχνει μια ασέβεια προς το πρόσωπό μου» είπε αρχικά.
Στην πορεία, η Ελίζαμπεθ Ελέτσι πρόσθεσε: «Είμαστε και συνάδελφοι κι ένιωσα να με προσβάλει, ενώ δεν του έχω κάνει κάτι. Βλέπω να έχει ένα μένος με εμένα και δεν ξέρω για ποιο λόγο. Λάμπρο, χαλάρωσε λίγο, έχουμε καλοκαιράκι, νομίζω ότι δεν χρειάζεται όλο αυτό, όλη αυτή η κακεντρέχεια».
Τέλος, η Ελίζαμπεθ Ελέτσι είπε απευθυνόμενη στον Λάμπρο Κωνσταντάρα: «Θέλω να του πω κάτι που δεν γνωρίζει. Με την κυρία Καραμπέτη παίξαμε μαζί το 2015 στην 10η Εντολή και με γνωρίζει πολύ καλά. Άμα δεν γνωρίζουμε, είναι καλό να μασάμε παρά να μιλάμε». Ειδήσεις σήμερα:
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.