Ο γνωστός ηθοποιός απολαμβάνει ένα διάλειμμα από τις επαγγελματικές του υποχρεώσεις και επέλεξε έναν εξωτικό προορισμό για το καλοκαίρι.
Μάλιστα, ο Γιάννης Στάνκογλου μοιράζεται συχνά, υλικό από τις περιπέτειές τους εκεί, με τους διαδικτυακούς του φίλους. Στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, ο Γιάννης Στάνκογλου δημοσίευσε μια σειρά από βίντεο από το ταξίδι τους.
Σε αυτά, φαίνεται να ποζάρει μπροστά σε μια παραλία, να χαϊδεύει μια τίγρη, αλλά και να ετοιμάζεται να κάνει zip line, προκειμένου να δει τη ζούγκλα.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα μιας από τις αναρτήσεις του, ο Γιάννης Στάνκογλου έγραψε: «Οικογενειακές διακοπές».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!