Η ηθοποιός απολαμβάνει το διάλειμμα από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις και περνάει στιγμές χαλάρωσης με καλούς της φίλους.
Στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Κατερίνα Παπουτσάκη δημοσίευσε μερικά στιγμιότυπα από την καθημερινότητά της, χωρίς ωστόσο να αποκαλύπτει πού βρίσκεται.
Στις φωτογραφίες, η Κατερίνα Παπουτσάκη ποζάρει σε μερικές selfies, τόσο μόνη της, όσο και με τους φίλους της. Σε άλλα στιγμιότυπα, δείχνει στους ακόλουθούς της μερικά από τα μέρη που επισκέφτηκε.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της η ηθοποιός έγραψε: «Φίλοι, θάλασσα, ήλιος ☀️🙏🏿».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town