Το μοντέλο φροντίζει να μοιράζεται καθημερινά μάλιστα, με τους διαδικτυακούς της φίλους φωτογραφίες και βίντεο από στιγμές της καθημερινότητάς της.
Αυτή τη φορά, δημοσίευσε σε story της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ένα βίντεο, από το δείπνο που απόλαυσε με τον σύντροφό της. Στο συγκεκριμένο story, το μοντέλο φαίνεται να κρατάει μία καραβίδα από τις δαγκάνες του και να τραγουδάει.
Συγκεκριμένα, το μοντέλο τραγούδησε το παιδικό κομμάτι «Χαρωπά τα δυο μου χέρια τα χτυπώ», ενώ κουνούσε τον αστακό, κάνοντάς τον να «χορεύει».
«Τρελές καλοκαιρινές νύχτες», έγραψε πάνω στο βίντεο.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town