Ο Μπρούνο Τσερέλα βρίσκεται στην Καμπότζη, με αφορμή το πρότζεκτ ενός μη κερδοσκοπικού οργανισμού, όπου είναι μέλος και η Αθηνά Οικονομάκου τον στηρίζει σε κάθε του κίνηση.
Ο Ιταλοαργεντίνος μπασκετμπολίστας και η ηθοποιός είναι σε σχέση το τελευταίο διάστημα και απολαμβάνουν τον έρωτά τους πλέον, χωρίς να κρύβονται. Συχνά μάλιστα, αφήνουν σχόλια ο ένας κάτω από τις αναρτήσεις του άλλου στα social media.
Αυτή τη φορά, η Αθηνά Οικονομάκου έσπευσε να στηρίξει τον αγαπημένο της, στο πρότζεκτ που συμμετέχει, που έχει σκοπώ να προωθήσει αξίες και ιδανικά μέσω του αθλητισμού.
Ο Μπρούνο Τσερέλα έκανε μια ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram από το ταξίδι του στην Καμπότζη, με την Αθηνά Οικονομάκου να του αφήνει ένα σχόλιο κάτω από αυτή.
Συγκεκριμένα, η ηθοποιός εξέφρασε τον θαυμασμό της για τον σύντροφό της, γράφοντας: «Τόσο περήφανη». Ο Μπρούνο Τσερέλα απάντησε στο σχόλιό της, γράφοντας: «Πάμεεεεε».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town