Ο Θάνος Πετρέλης μοιράστηκε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης τη χαρά του με την επιτυχία που σημείωσε η κόρη του, Αγάπη, στις Πανελλαδικές εξετάσεις.
Ο τραγουδιστής ανέβασε μέσω story μια φωτογραφία της 18χρονης, που ποζάρει χαμογελαστή με ένα μπλε φόρεμα και κρατάει στα χέρια της ένα βιβλίο. Στο ίδιο στιγμιότυπο, πρόσθεσε τα αποτελέσματα που ανακοινώθηκαν την Πέμπτη 25 Ιουλίου. Όπως φαίνεται από τη δημοσίευση, η σχολή που πέρασε είναι το Τμήμα Νομικής στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο της Θεσσαλονίκης. «Η δουλειά έγινε» τόνισε ο Θάνος Πετρέλης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.