Η Ελίζαμπεθ Ελέτσι γιόρτασε τα γενέθλιά της στην ταράτσα γνωστού εστιατορίου στο κέντρο της Αθήνας. Μεταξύ των καλεσμένων της, ήταν η Τζόρτζια Σιακαβάρα και ο Θάνος Πλεύρης, ενώ από το πάρτι δεν έλειπαν οι φωτογράφοι και η κάμερα της τηλεοπτικής εκπομπής «Summer's Cool» .όπου έκανε και κοινές δηλώσεις με τον σύζυγό της, Νεκτάριο Λεμονίδη.
Όταν ρωτήθηκε για την ηλικία της, η πρώην παίκτρια του Survivor είπε πως «έκλεισε» τα 41, σημειώνοντας ότι χάρη στις ενέσιμες θεραπείες που κάνει, παραμένει νέα.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d34kt49h90c1)
«Μεγάλωσα κατά ένα χρόνο,» είπε στην κάμερα και πρόσθεσε: «Ευτυχώς παραμένω ίδια γιατί κάνω τα ενέσιμά μου. Είμαι 41 και εύχομαι σε λίγο καιρό να “φουσκώσω”, να μεγαλώσει η οικογένειά μας».΄ Στη συνέχεια, έδειξε το δώρο που της έκανε ο σύζυγός της, ο οποίος ανέφερε με τη σειρά του, ότι ετοιμάζει ταξίδι για τους δυο τους. «Της ευχήθηκα χρόνια πολλά, να είναι καλά στην υγεία της και της έκανα ένα ωραίο δωράκι. Θα κάνουμε και ένα ταξίδι την επόμενη εβδομάδα» είπε ο σύζυγός της Ελίζαμπεθ Ελέτσι.
Κλείσιμο
Όσο για τις φωτογραφίες από το πάρτι, τα βλέμματα των καλεσμένων τράβηξε η «πολυώροφη» ροζ τούρτα, που είχε γραμμένες πάνω τις μάρκες οίκων μόδας, όπως Dior και Prada.
Το επάγγελμα του chef εξελίσσεται με γοργούς ρυθμούς και για να υπερέχεις πρέπει να είσαι πάντα με εκείνους που ξεχωρίζουν. Η σχολή που θα επιλέξεις θα πρέπει να σου προσφέρει τα κατάλληλα εφόδια τα οποία θα καθορίσουν την επαγγελματική σου πορεία.
Η Tetra Pak, παγκόσμιος ηγέτης στον τομέα της επεξεργασίας και συσκευασίας τροφίμων, φέρνει την καινοτομία στο επίκεντρο της στρατηγικής της. Με πάνω από 70 χρόνια εμπειρίας, διατηρεί τη δέσμευσή της να εξασφαλίσει την ασφάλεια των τροφίμων, των ανθρώπων και του πλανήτη
Η KAFEA TERRA και ο καφές Dimello στηρίζουν την αθλήτρια κολύμβησης ώστε να προετοιμαστεί κατάλληλα για τη μεγάλη στιγμή του αγώνα και να πραγματοποιήσει το όνειρο της