Το απόγευμα της 1ης Αυγούστου, η Κόνι Μεταξά έδειξε στους χιλιάδες Instagram followers της, πώς τα περνάει και πού υποδέχτηκε τον τελευταίο μήνα του καλοκαιριού.
Στην ανάρτησή της, έκανε γνωστό ότι βρίσκεται στη Μάνη και πιο συγκεκριμένα, στο Λιμένι, από όπου και ανέβασε μερικές φωτογραφίες. Μεταξύ των στιγμιότυπων, η τραγουδίστρια δημοσίευσε και μια φωτογραφία της στον καθρέφτη, με το μπικίνι της. Στη λεζάντα άφησε το λογοπαίγνιο: «Μανιάτικο το κρατάω σίγουρα».
Μερικές ώρες πριν, ανέβασε ξανά μέσα από το προφίλ της, ένα βίντεο στο οποίο φοράει ένα άλλο μπικίνι και παίρνει διάφορες πόζες, τινάζοντας τα μαλλιά της.
Το επάγγελμα του chef εξελίσσεται με γοργούς ρυθμούς και για να υπερέχεις πρέπει να είσαι πάντα με εκείνους που ξεχωρίζουν. Η σχολή που θα επιλέξεις θα πρέπει να σου προσφέρει τα κατάλληλα εφόδια τα οποία θα καθορίσουν την επαγγελματική σου πορεία.
Η Tetra Pak, παγκόσμιος ηγέτης στον τομέα της επεξεργασίας και συσκευασίας τροφίμων, φέρνει την καινοτομία στο επίκεντρο της στρατηγικής της. Με πάνω από 70 χρόνια εμπειρίας, διατηρεί τη δέσμευσή της να εξασφαλίσει την ασφάλεια των τροφίμων, των ανθρώπων και του πλανήτη
Η KAFEA TERRA και ο καφές Dimello στηρίζουν την αθλήτρια κολύμβησης ώστε να προετοιμαστεί κατάλληλα για τη μεγάλη στιγμή του αγώνα και να πραγματοποιήσει το όνειρο της