Πέμη Ζούνη: «Τον έχω χάσει τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη»
Ποια είναι η σχέση της σήμερα με τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη μετά τη συνεργασία τους στην επιτυχημένη σειρά του Mega «Κλείσε τα μάτια»;
Η Πέμη Ζούνη ήταν καλεσμένη στο «The 2night show» του Γρηγόρη Αρναούτογλου, το βράδυ της Τετάρτης. Μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στη σχέση της με τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη, μετά τη συνεργασία τους στην επιτυχημένη σειρά του Mega «Κλείσε τα Μάτια».
Η σειρά προβλήθηκε το 2003 και σημείωσε πολύ υψηλά νούμερα τηλεθέασης.
Κλείσιμο
«Τον έχω χάσει, αλλά η σχέση μας είναι υπέροχη. Επειδή τρέχει συνέχεια
δεν τον βλέπω. Φυσικά και θα τον πάρω τηλέφωνο. Το “Κλείσε τα μάτια”
ήταν το τελευταίο σίριαλ που παίξαμε μαζί. Με κυνηγάει ακόμα. Αυτό δεν
ήταν ρόλος, ήταν σχολή»,
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.